"НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ? Дізнайтеся чи виставлено Ваш кредит на продаж!"

Головна Пошук по сайту Головна, оскільки не знаходять Мапа сайту Ми в Facebook Ми в Контакті Ми в Twitter

Історія

Довідка про банк

 

Найменування банку: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКСІОМА»;

Місцезнаходження: 49005, Україна, місто Дніпропетровськ, вулиця Сімферопольська, будинок 11, приміщення 25

Країна реєстрації: Україна;

Організаційно-правова форма: акціонерне товариство, тип товариства – публічне;

 

Публічне акціонерне товариство «Комерційний Банк «Аксіома» - універсальний банк, що надає повний спектр банківських послуг фізичним та юридичним особам. Заснований Банк у 2006 році (ребрендинг банку відбувся у 2011 році). Головний офіс знаходиться в Дніпропетровську.

ПАТ «КБ «АКСІОМА» входить до єдиної банківської системи України та здійснює свою діяльність на всій території України у відповідності до банківської ліцензії на право здійснювати банківські операції N 228 від 11.08.2011 року, генеральної ліценції на здійснення валютних операцій № 228-2 від 30.08.2012 року та додатку до генеральної ліцензії.

Банк не має статусу спеціалізованого.

 

Публічне акціонерне товариство «Комерційний Банк «Аксіома» є:

 

- Учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО);

- Учасником Міжбанківської інформаційно-дилінгової системи Ukrdealing;

- Учасником Міжнародної платіжної системи SWIFT;

- Клієнтом ПрАТ «Всесоюзний депозитарій цінних паперів», ПАТ «Національний депозитарій України»;

- Членом Асоціації «Дніпровський Банківський Союз»;

- Учасником платіжної системи «Western Union», «AVERS», «InterExpress»;

- Агентом платіжної системи «GlobalMoney».

 

ПАТ "КБ "АКСІОМА" з грудня 2012 року співпрацює з ТОВ «УКРАЇНСЬКЕ БЮРО КРЕДИТНИХ ІСТОРІЙ» (місцезнаходження: Україна, 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1-д, конт.тел. – (044) 585-11-94) щодо передачі інформації за кредитними історіями Позичальників.

 

ПАТ «КБ «АКСІОМА» надає в оренду індивідуальні банківські сейфи, призначені для зберігання документів і цінностей. Оренда індивідуального сейфа - популярна банківська послуга, яка є найнадійнішим способом збереження цінностей.

 

Банк пропонує Вам скористатися послугами з інкасації і переконатися у високому професіоналізмі працівників служби інкасації, чіткості та якості, надійності та безпеки наданих послуг. Служба інкасації нашого банку допоможе Вам обрати оптимально зручний час для інкасації та перевезення цінностей. На сьогодні всі інкасаторські автомобілі броньовані.

 

Як агент платіжної системи «ГлобалМані», наш Банк пропонує клієнтам зручні, дешеві та надійні способи оплати мобільного зв'язку, оплати інтернет послуг, оплати комунальних і безліч інших послуг, а також грошові перекази між фізичними особами, оплату товарів в інтернет-магазинах.

 

Підключення до послуги «Інтернет-Банкінг», як додаткового каналу обслуговування в банку, допоможе нашим клієнтам дистанційно керувати своїми поточними та картковими рахунками, відкривати депозити, погашати кредити, здійснювати платежі та інші операції.

 

Для здійснення розрахунків за міжбанківськими операціями і обслуговування зовнішньоекономічної діяльності клієнтів встановлюються прямі кореспондентські відносини з іншими банками. Банком відкрито 55 кореспондентських рахунків.

 

Мережа Банку наразі складається з 20 відділень, які знаходяться у таких регіонах: м.Київ, м. Донецьк, м. Дніпропетровськ, м. Харків, м. Кривий Ріг, м. Запоріжжя, м. Херсон, м. Біла Церква. Банк планує в подальшому поступово розширяти свою присутність у різних, в першу чергу, потенційно привабливих регіонах України.

 

ПАТ «КБ «АКСІОМА» належить до 4-ї групи за розміром сукупних активів.

 

Протягом 2012-2013 років статутний капітал збільшено на 180 млн. грн.

 

З метою бути ближче і зрозуміліше для наших клієнтів, відкрито офіційні представництва в соціальних мережах, де ми надаємо інформацію про передові фінансові послуги та продукти, які пропонуємо.

 

Збільшення обсягів наданих послуг і відкриття нових напрямків у діяльності Банку дозволили розвиватися, демонструвати стабільність, динаміку зростання всіх показників і здатність виконувати зобов'язання перед клієнтами.

 

Відмінною рисою обслуговування в ПАТ «КБ «АКСІОМА» є персональний підхід до кожного клієнта.

ПАТ «КБ «АКСІОМА», 2011

Ліцензія НБУ № 228

від 11.08.2011

Україна, 49000, м.Дніпропетровськ,

вул. Шевченко, буд. 53

Тел.: +38 (056) 732 39 15
|Офіційне повідомлення| |Положення про конфіденційність| |Мапа сайту|