"НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ? Дізнайтеся чи виставлено Ваш кредит на продаж!"

Головна Пошук по сайту Головна, оскільки не знаходять Мапа сайту Ми в Facebook Ми в Контакті Ми в Twitter

Членство в банківських асоціаціях и союзах

ПАТ «КБ «АКСІОМА» прийнято до Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» (в подальшому АДБС) 17 листопада 2011 року відповідно до рішення Конференції учасників асоціації (Протокол № 20 від 17.11.2011).

 

Асоціація «Дніпровський Банківський Союз» заснована в жовтні 1994 року як добровільне об’єднання банків Дніпропетровського регіону з метою сприяння розвитку банківської системи Дніпропетровщини та України в цілому.

 

Наразі у складі АДБС є 24 фінансові установи Дніпропетровської, Запорізької і Київської області, серед яких Дніпропетровські банки, основні обласні дирекції та регіональні управління крупних банків. Колективний учасник асоціації - Дніпропетровське територіальне відділення Асоціації платників податків України.

 

Головні напрямки роботи об’єднання: представлення та захист інтересів банків-учасників в органах влади і місцевого самоврядування, організація інформаційних та навчальних семінарів і конференцій. АДБС проводить активну роботу з обласним Управлінням Національного Банку України, Державною Податковою інспекцією в Дніпропетровській області, Дніпропетровським виконкомом, вирішуючи актуальні та важливі питання функціонування банківської системи в регіоні. На базі АДБС функціонує постійно діючий Третейський Суд.

 

З жовтня 1995 року АДБС є асоційованим членом Асоціації українських банків і приймає участь у створенні консолідованої позиції учасників банківського сектора стосовно вдосконалення діючого банківського законодавства і нормативно-правових актів та розробки нових законопроектів, з метою поліпшення умов для розвитку фінансово-кредитного ринку України

ПАТ «КБ «АКСІОМА», 2011

Ліцензія НБУ № 228

від 11.08.2011

Україна, 49000, м.Дніпропетровськ,

вул. Шевченко, буд. 53

Тел.: +38 (056) 732 39 15
|Офіційне повідомлення| |Положення про конфіденційність| |Мапа сайту|