"НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ? Дізнайтеся чи виставлено Ваш кредит на продаж!"

Головна Пошук по сайту Головна, оскільки не знаходять Мапа сайту Ми в Facebook Ми в Контакті Ми в Twitter

Офіційне повідомлення

Справжній веб-сайт носить винятково інформаційний характер і призначений для широкої громадськості.

Надані дані й інформаційні матеріали ставлять перед собою винятково ознайомлювальне завдання й не переслідують комерційних цілей. Справжній сайт не має наміру робити пропозиції, містити контракти або здійснювати фінансові прогнози, і не повинен сприйматися як такий. ПАТ "КБ "АКСІОМА", а також особи й організації, що надають дані або контент для справжнього веб-сайту, не несуть відповідальності за помилки або затримку інформації, а також за будь-які дії, зроблені в цьому зв'язку.

Справжній веб-сайт, а також авторське право на текст, графіку, зображення, програмне забезпечення та інші розміщені на веб-сайті матеріали, є ліцензованою власністю ПАТ "КБ "АКСІОМА". Використання матеріалів справжнього веб-сайту дозволяється тільки в особистих некомерційних цілях. Електронне копіювання або розпечатання частини матеріалів справжнього веб-сайту дозволяється винятково в особистих некомерційних цілях без змін, доповнень і скорочень.

Будь-яке інше використання матеріалів справжнього веб-сайту, у тому числі їх відтворення або зміна, забороняється без попереднього узгодження з ПАТ "КБ "АКСІОМА".

ПАТ «КБ «АКСІОМА», 2011

Ліцензія НБУ № 228

від 11.08.2011

Україна, 49000, м.Дніпропетровськ,

вул. Шевченко, буд. 53

Тел.: +38 (056) 732 39 15
|Офіційне повідомлення| |Положення про конфіденційність| |Мапа сайту|