"НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ? Дізнайтеся чи виставлено Ваш кредит на продаж!"

Головна Пошук по сайту Головна, оскільки не знаходять Мапа сайту Ми в Facebook Ми в Контакті Ми в Twitter

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИПЛАТИ ВКЛАДНИКАМ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКСІОМА»

З 06 лютого 2015 року починаються виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Для отримання коштів вкладники ПАТ «КБ «АКСІОМА» з 06 лютого 2015 року до 18 березня 2015 року можуть звертатись до установ банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб гарантування вкладів фізичних осіб ПАТ «УКРСИББАНК». Виплати гарантованої суми відшкодування здійснюватимуться відповідно до Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 

 

Відшкодування вкладникам ПАТ «КБ «АКСІОМА», які з будь-яких причин не звернуться до банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у період з 06.02.2015 року до 18.03.2015 року, здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

 

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до ПАТ «УКРСИББАНК» та пред’явити оригінал паспорту і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Відшкодування також виплачуватимуться іншим особам згідно з чинним законодавством України за умови надання: довіреності, свідоцтва про народження дитини, якщо вклад був відкритий на ім’я дитини, тощо.

 

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям  необхідно звернутися безпосередньо до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

 

Вкладники, вклади яких перевищують 200 тисяч гривень, та інші кредитори банку мають право подати кредиторські вимоги на ім’я уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію банку протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію банку. Задоволення вимог кредиторів здійснюватимуться за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку, в черговості, що передбачена частиною першою статті 52 Закону.

 

      Довідкова інформація за телефоном у ПАТ «КБ «АКСІОМА»: 38 (056) 713-57-47,

  у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні)

  та у ПАТ «УКРСИББАНК»:  0 800-505-800, 729 з мобільного.ПАТ «КБ «АКСІОМА», 2011

Ліцензія НБУ № 228

від 11.08.2011

Україна, 49000, м.Дніпропетровськ,

вул. Шевченко, буд. 53

Тел.: +38 (056) 732 39 15
|Офіційне повідомлення| |Положення про конфіденційність| |Мапа сайту|